Google Play Apple Store

Teslimat Adresi
En Uygun Teslimat Zamanı

                                                                   

Teslimat Şartları

Biistek Sanal Market’ten oluşturduğunuz siparişiniz, Aveme Tem. Kırt. Zücc.San.Tic.Ltd.Şti ekibi tarafından hazırlandıktan sonra, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize  Aveme Tem. Kırt. Zücc.San.Tic.Ltd.Şti araçları ile Aveme Tem. Kırt. Zücc.San.Tic.Ltd.Şti ekibi tarafından teslim edilmektedir. 

Aveme Tem. Kırt. Zücc.San.Tic.Ltd.Şti’nin hizmet verdiği il ve semtleri Bölge Seçim ekranından görebilirsiniz.

Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir:

  • Alışverişlerde Poşet Bedeli Olarak 0,25 TL Alınmaktadır.
  • 20 TL ve 125 TL 5.90 TL (KDV Dahil)
  • 125 TL Üzeri Ücretsizdir (KDV Dahil)
  • 20 TL altı ürün sipariş oluşumu sağlanmamaktatdır.

SATICI, operasyonel olarak belirlediği ya da belirleyeceği uzak dağıtım bölgelerine, belirlediği ya da belirleyeceği minimum sipariş tutarları dahilinde teslimat yapma hakkını saklı tutar. 

Teslimat Grupları

Aveme Tem. Kırt. Zücc.San.Tic.Ltd.Şti teslimat grup saat aralıkları aşağıdaki gibidir. Teslimat grup saatleri bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

09:00-09:45 / 10:00-11:00 / 11:00-12:00/12:00-13:00/13:00-14:00 /15:00-16:00 / 16:00-17:00 /18:00-19:00/ 19:00-20:00 /20:00-21:00/  21:00-22:00/ 22:00-23:00/23:00-23:45 

Bölgesel Kapasite

Siparişinizi oluşturmaya başlamadan önce uygun olan teslimat gün ve saatlerini biistek spariş sepeti sayfasindan yapabilirsiniz. 

Bölge Seçim

Biistek'te online stok sistemi kullanıldığı için Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimle bulunduğunuz ya da siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren mağazanın stoklarına bağlanırsınız. Yapacağınız bu seçim size en kaliteli hizmeti vermemiz bakımından önem taşımaktadır.

Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir. 

Teslimat Tipleri

Adrese Teslim Hizmeti

Biistek’ten oluşturduğunuz siparişiniz, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Aveme Tem. Kırt. Zücc.San.Tic.Ltd.Şti ile Aveme Tem. Kırt. Zücc.San.Tic.Ltd.Şti  ekibi tarafından teslim edilmektedir. Sipariş vermek için www.biistek.com adresine giriş yaptıktan sonra;

  • Eğer biistek’e üye iseniz üye girişi yapmanız gerekmektedir...

biistek’in hizmet verdiği il ve semtleri Bölge Seçim ekranından görebilirsiniz. Aveme Tem. Kırt. Zücc.San.Tic.Ltd.Şti 'de online stok sistemi kullanıldığı için Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimle siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren mağazanın stoklarına bağlanırsınız. Yapacağınız bu seçim size en kaliteli hizmeti vermemiz bakımından önem taşımaktadır. Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir.

  • Siparişleriniz Aveme Tem. Kırt. Zücc.San.Tic.Ltd.Şti ekibi tarafından özenle hazırlanarak,seçmiş olduğunuz grup saat aralığında, seçmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir.
  • Siparişlerinizi online kredi kartı ile, teslimat sırasında kapıda kredi kartı ile veya teslimat sırasında nakit olarak ödeyebilirsiniz.
  • Faturanız sipariş teslimatında veya mail yoluyla size teslim edilecektir.
  • Kapıda koşulsuz ürün iade garantisi vardır.

Aveme Tem. Kırt. Zücc.San.Tic.Ltd.Şti hizmeti sadece bireysel gönderimler içindir.

                                            

 

                            Soğuk zincir                     En tazesinden                           İstenilen    

                    kırılmadan teslimat                         iste                                 hızlı teslimat

                        Ürünlerin soğutucu dolaplarda muhafaza     Markete gitmene gerek kalmadan.               Verilen siparişin istenilen süre 

                   edilir,erime yaşamadan araçlarla kapına gelir            en tazesinden kapına gelir                içerisinde tüm ürünler  en hızlı şeklinde

                                                                                                                                                                                                                       teslimat edilir

                  

 

 

             

                         

 

                  

             

       

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et